Barcelona
KURBAN BAYRAMI
Tur Fiyatı : 249,00 EUR

Marestetour Özel FiyatI 249.
00
EUR
  • Adres & Lokasyon
  • Açıklama
  • Tesis Özellikleri
  • Resim Galerisi
  • Video
  • Rezervasyon
Barcelona

24 Ekim İSTANBUL – BARCELONA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Onur Havayollarının özel seferi ile Barcelona’ya uçuş. Barcelona’ya varış ve alanda bekleyen özel otobüsümüzle otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

25 Ekim BARCELONA

Sabah kahvaltısından sonra panoramik şehir turu için hareket. Bu turumuzda La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Cristof Colomb Heykeli, Montjuic Tepesi, Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Catalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından düzenlenen ekstra “Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle ” gezisi. Bu turumuzda, UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı, 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol ‘da İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Ve turumuzun devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız. Geceleme otelimizde.

26 Ekim BARCELONA

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Gerona & Figueras (Dali Müzesi) turuna katılabilirler. Bu turumuzda, önce Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek götürecek ünlü Jewish meydanı el call ve antik Arap – Osmanlı kültüründen gelen hamam örneği görülerek Figueras şehrine sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği Dali Müzesi gezilecek. Kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan dünyasını ayrıcalıklarına götürecek. Güzel bir günün ardından otelimize dönüş. Akşam arzu edenlerle rehberiniz tarafından düzenlenen ekstra Flamenco Gecesi içkili, müzikli İspanyol dansları eşliğinde akşam yemeği. Geceleme otelimizde.

27 Ekim BARCELONA

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlene Andorra turuna katılabilirler. Gümrüksüz alışveriş ülkesi olarak bilinen ayrıca doğal güzellikleri ile ünlü Avrupa`nın en küçük devletlerinden birinde güzel bir gün geçirme imkanı. Geceleme otelimizde.

28 Ekim BARCELONA – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası saat 10.00’da odaların boşaltılması ve serbest zaman. Akşam saatlerinde havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Onur Havayollarının özel seferi ile İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

Pakete Dahil Olan Servisler

·  Onur Havayolları özel seferi ile İstanbul- Barcelona -İstanbul arası uçak bileti,

·  Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

·  Seçilecek kategori otellere göre toplam 4 gece oda kahvaltı konaklamalar,

·  Alan/otel/alan transferleri,

·  Panoramik Barcelona şehir turu

·  Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

Pakete Dahil Olmayan Servisler

·  Vize ücreti, servis bedeli (120 Euro),

·  Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

·  Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

·  Müze ve ören yerleri girişleri

·  Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

·  Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)

Rezervasyon için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
Program Adı:
Adınız Soyadınız *:
E-Mail Adresiniz *:  
Telefon:
Adres:

Mareste Tour bir Cerrahoğulları İştirakıdır Anasayfa Mar Este Tur Vize İşlemleri Belgelerimiz Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri