Benelüx Paris
KURBAN BAYRAMI
Tur Fiyatı : 399,00 EUR

Marestetour Özel FiyatI 399.
00
EUR
  • Adres & Lokasyon
  • Açıklama
  • Tesis Özellikleri
  • Resim Galerisi
  • Video
  • Rezervasyon
Benelüx -Paris

1. Gün ISTANBUL – AMSTERDAM

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC671 sefer sayısı ile 10.20 de Amsterdam’a uçuş. Yerel saat ile 13.00’da varış ve karşılanma. Özel otobüsümüz ile panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda; Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı, tarihi tren istasyonu, Çiçek Market ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Serbest zaman ve dinlenme. Gece rehber eşliğinde çevreyi tanıma imkanı. Geceleme otelimizde.

2. Gün AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Volendam Balıkçılar Kasabası ve Marken Köyü turuna katılabilirler (50 Euro). Turumuzda; rehber eşliğinde Volendam’ın tarihi evlerini ve değişik mimarisini yakından görebilme imkanını bulacaksınız (ünlü Harin balığı ve sıcak elmalı pastayı mutlaka deneyiniz) veya Büyük Hollanda turuna katılabilirler (80 Euro). Turumuzda; mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda’nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri ve gezisi, eski başkent Den Haag, minyatür maket Hollanda Madurodam, Mestag panorama, Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi görülecek yerler arasındadır. Akşam arzu eden misafirlerimize gece ekstra düzenlenecek olan, mum ışığında şarap ve peynir ikramı tekne turuna katılabilirler (45 Euro). Geceleme otelimizde.

3. Gün AMSTERDAM – KÖLN – LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltısı ve özel otobüsümüz ile Köln’e hareket ve Köln şehir turu. Turumuzda; Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Ren Nehri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası özel otobüsümüz ile Lüksemburg’a hareket ve panoramik şehir turu. Turumuzda; Petrus Vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, ünlü şehir Katedralini ve Dükler Sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde.

4. Gün LÜKSEMBURG – PARİS

Sabah kahvaltısı ve özel otobüsümüz ile Paris’e hareket ve panoramik şehir turu. Bu turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve yerleşme. Serbest zaman ve geceleme otelimizde.

5. Gün PARİS

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak organize edilebilecek olan Montmartre Ressamlar Tepesi ve Meydanı, tekne ile Sen Nehri gezisi ve Eyfel Kulesi turuna katılabilirler (70 Euro). Akşam arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by night turu (20 euro) ve dünyaca ünlü Lido Show – Kabare Programına katılabilirler (125 Euro). Geceleme otelimizde.

6. Gün PARİS

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün Euro Disney turuna katılabilir ve hoşça vakit geçirebilirler (90 Euro). Geceleme otelimizde.

7. Gün PARİS – BRÜKSEL

Sabah kahvaltısı ve özel otobüsümüz ile Brüksel’e hareket. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek dünyanın en romantik şehirlerinden biri olan Bruges turu (35 Euro). Tur bitimi Brüksel şehir turu. Turumuzda; Çin Çay evleri, Japon Mimarisi, Heysel Stadyumu, Borsa Binası, Atomyum (Atomik Sembol), Kral Albert Sarayı, Büyük Katedral Meydanı ve Balık Pazarı görülecek yerler arasındadır. (Çikolata ve dantel alışveriş imkanı) Tur bitimi otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

8. Gün BRÜKSEL – ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar için serbest zaman. Özel otobüsümüz ile havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 802 sefer sayısı ile 13.45’te İstanbul’a uçuş ve yerel saat ile 18.10’de Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

 

Pakete Dahil Olan Servisler

·  Pegasus Havayolları ile İstanbul-Amsterdam / Brüksel-İstanbul parkurunda uçak bileti,

·  Havalimanı vergileri

·  3* ve 4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar

·  Alan/otel/alan transferleri,

·  Amsterdam, Brüksel, Lüksemburg, Köln’de panoramik şehir turları

·  Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

·  Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri

Pakete Dahil Olmayan Servisler

·  Vize ücreti, servis bedeli

·  Seyahat sağlık sigortası

·  Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

·  Müze ve ören yerleri girişleri

·  Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)

·  Rehber ve şoför

Rezervasyon için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
Program Adı:
Adınız Soyadınız *:
E-Mail Adresiniz *:  
Telefon:
Adres:

Mareste Tour bir Cerrahoğulları İştirakıdır Anasayfa Mar Este Tur Vize İşlemleri Belgelerimiz Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri