Air Arabia İle Dubai
KURBAN BAYRAMI
Tur Fiyatı : 199,00 EUR

Marestetour Özel FiyatI 199.
00
EUR
  • Adres & Lokasyon
  • Açıklama
  • Tesis Özellikleri
  • Resim Galerisi
  • Video
  • Rezervasyon

1.Gün ISTANBUL – DUBAI

Siz değerli misafirlerimizle Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde saat 23.00’da buluşuyoruz. Check - in işlemlerinizin ardından Air Arabia Havayollarının G9 0282 sefer sayılı uçuşu ile 01.10’da Dubai Sharjah Havalimanına hareket ediyoruz. Yerel saat ile 06.10‘daki varışımızın ardından, alanda bizleri bekleyen ekibimiz tarafından karşılanıyor ve ardından gelenekselliğin ve modernizmin birlikte ayakta durduğu Dünyanın en zengin şehirlerinden biri olan Dubai’yi keşfetmek üzere yola çıkıyoruz. Turumuza Sheikh’in sarayını ziyaret ederek başlıyoruz (fotoğraf molası). Dubai’nin Haliç’i olarak nitelendirilen ve şehri 2 bölgeye ayıran Creek bölgesini de ziyaret ettikten sonra (fotoğraf molası), eski Dubai olarak bilinen Bastakiya bölgesini görüyoruz (fotoğraf molası). Rehberimizle birlikte Dubai Müzesi ve 2 asırdır ayakta duran Dubai’nin göz alıcı anıtı Al Fahidi Kalesi’ni ziyaret ettikten sonra, pazarlık yeteneğinizi sınayabileceğiniz ‘Altın ve Baharat Çarşıları’na yol alıyoruz.
Jumeirah Caddesi üzerinden sırasıyla 1979 yılında inşa edilmiş Mısır – Fatimi tarzındaki ‘Jumeirah Camii, Jumeirah Open Beach Park, Jumeirah Beach Park ve Burj Al Arab önünde fotoğraf molası ile devam ediyoruz. Ambiansı ile insanı büyüsü altına alan Madinat Jumeirah’ta yarım saatlik serbest zaman. Bu serbest zamanınızda alışveriş yapabilir ve muhteşem kanal manzaralı cafe ve restaurantlarda dinlenebilirsiniz.
Denizi şehre ulaştırmak üzere çıkarılan kumlardan inşa edilen; Dünyanın 8 harikasından biri olarak adlandırılan The Palm Dubai ( Palmiye Adası ) ile şehir turumuza devam ediyoruz. Atlantis Hotel’in önünde fotoğraf molamızı verip, Dubai’nin en ünlü caddelerinden olan JBR walk üzerinden Dubai Marina bölgesini ziyaret ediyoruz. Tur bitimi otelinize transfer ve serbest zaman.Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan ve günün yorgunluğunu atabileceğiniz yemekli ve eğlenceli Dhow Cruise tekne gezisine katılabilirler.( 35 Euro ) Geceleme otelinizde.

2.Gün DUBAI

Otelimizde alacağımız keyifli kahvaltının ardından, dileyen misafirlerimiz Dünyaca Ünlü Jumeirah Plajında deniz & güneş & kumun tadını çıkarabilir, serbest zamanınızı kişisel aktivitelerinizle değerlendirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Akşam Yemekli Çöl Safari turuna katılabilirler.( 65 € ) Bu turumuzda 4x4 Jiplerle otelinizden alınacak ve çöl rüzgarlarıyla dansın keyfini çıkaracaksınız. Safarinin ardından binbir gece masallarından bir an yaşayacağınız bedevi kampında, sınırsız içecek ve açık büfe yemek ile arap gecelerinin tadını çıkaracaksınız. Tur sonrası 4x4 jiplerle otelinize transfer ve geceleme otelinizde.
Dileyen misafirlerimiz eksta olarak Akşam Yemekli Dubai İkonları ve Alışveriş turumuza katılabilirler. ( 75 € ) Bu turumuzda Burj Khalifa’nın görkemli gece görüntüsü eşliğinde, Dünyanın en iyi su ve ışık gösterisini izleyebilir, local bir restaurant’ta akşam yemeği yiyebilir ve yemek sonrası Dünya’nın en büyük alışveriş merkezi olan Dubai Mall’de alışveriş yapabilirler.

3.Gün DUBAI

Otelimizde alacağımız keyifli kahvaltının ardından, dileyen misafirlerimiz Dünyaca Ünlü Jumeirah Plajında deniz & güneş & kumun tadını çıkarabilir, serbest zamanınızı kişisel aktivitelerinizle değerlendirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Öğle Yemekli Yedi Emirliğin başkenti Abu Dhabi turumuza katılabilirler ( 85 € ) Bu turumuzda küçük bir balıkçı kasabasından yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi ‘yi keşfe çıkacağız.İlk olarak Ettihad Plaza, Aldar Head Qurter binası, Umm Al Nar Adası manzarası, Maqta Kalesi ve Sheik Zayed Köprüsü manzarasını panaromik olarak gördükten sonra saat: 11:00’de Dünya’nın 3., Ortadoğu’nun en büyük Camii olan Sheikh Zayed Camiini ziyaret ediyoruz. (giriş için kıyafet yönetmeliğine uymak zorunludur)
Ardından Military Head Quarter, Officers Club Cyaniding, Exhibition Center, Capital Gate, Zayed Sport City, Devlet erkanının konutları ve sarayları, Divan Binası, Tolerans Heykel Sergisi, AD National Bank, Emirates Palace, Emirates Palaca VIP, Başkanlık sarayı ve Ittihad Towers’ı panaromik olarak görüntüleyerek , Geleneksel Bedevi Yaşamının sergilendiği bir köy olan Heritage Village’de 40 dakikalık mola veriyoruz.Mola sonrası muhteşem deniz manzarası eşliğinde kordon üzerinden otelimize dönüş ve Geceleme otelinizde.
Arzu eden misafirlerimiz yine Abu Dhabi’de bulunan, Dünyanın En büyük Ferrari Komplexi Ferrari World ile turumuzla devam edebilir.( 80 € ) Bu turumuz Ferrari similatörleri, hız tutkunları için Dünyanın en hızlı Roller costerı ve orijinal yarış tomobillerini görme imkanı sunmaktadır.Buradan hayat boyu unutamayacağınız anılarla döneceksiniz.

4. Gün DUBAI – ISTANBUL

Otelimizde alacağımız keyifli kahvaltının ardından, dileyen misafirlerimiz Dünyaca Ünlü Jumeirah Plajında deniz & güneş & kumun tadını çıkarabilir, serbest zamanınızı kişisel aktivitelerinizle değerlendirebilirsiniz.Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Atlantis Hotel Öğle Yemeği turumuza katılabilirler.( 85 € )Bu turumuzda açık büfe dünya mutfağı ile harika bir yemek yiyebilir,60.000 deniz canlısını görebileceğiniz The Lost Chambers’da kayıp şehri keşfe çıkabilirsiniz.Tur bitimi otelimize dönüyoruz ve bizleri bekleyen yetkililerimiz tarafından Sharjah Havalimanı’na transfer oluyoruz.Air Arabia Havayolları’nın G9 0281 sefer sayılı uçuşu ile saat 20.50 ‘de Istanbul’a hareket ediyoruz.

 

 

Pakete Dahil Olan Servisler

·  Air Arabia Havayolları ile Ist - Shj - Ist uçak bileti

·  Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

·  Seçilecek kategori bazında otelinizde 3 gece oda & kahvaltı konaklama

·  Havaalanı Karşılama ve VIP araçlarla transfer hizmetleri

·  Alınacak ekstra turlarda tüm transfer ve rehberlik hizmetleri

·  Panoramik Dubai şehir turu

·  Türkçe rehberlik hizmetleri

Pakete Dahil Olmayan Servisler

 

·  Zorunlu vize ücreti ve servis bedeli ( 85 Euro ) / Not: Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz için vize uygulaması yoktur.

·  Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

·  Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

·  Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)

·  Rehber ve şoför bahşişleri.

Rezervasyon için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
Program Adı:
Adınız Soyadınız *:
E-Mail Adresiniz *:  
Telefon:
Adres:

Mareste Tour bir Cerrahoğulları İştirakıdır Anasayfa Mar Este Tur Vize İşlemleri Belgelerimiz Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri