Vizesiz Dubrovnik
KURBAN BAYRAMI
Tur Fiyatı : 399,00 EUR

Marestetour Özel FiyatI 299.
00
EUR
  • Adres & Lokasyon
  • Açıklama
  • Tesis Özellikleri
  • Resim Galerisi
  • Video
  • Rezervasyon
DUBROVNİK

1.Gün İSTANBUL – DUBROVNİK

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali  kontuarı önünde saat 04:00’de buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC 1009 uçuşu ile saat 06.15’te Dubrovnik’e hareket. (26 Ekim Hareketli programımızda sadece uçak saati farklıdır; Saat 04:30’de buluşma. Pegasus Havayollarının PC 1009 uçuşu ile saat 06.45’te Dubrovnik’e hareket. Yerel saat ile 07.45’te varışımızın ardından alanda bekleyen otobüsümüzle şehir turu için hareket) Yerel saat ile 07.15’te varışımızın ardından alanda bekleyen otobüsümüzle şehir turu için hareket. Turumuz öncelikle serbest alınacak sabah kahvaltısının ile başlıyor. Ardından otobüsümüzle panoramik şehir turu. Şehir turumuzda eski şehir meydanında otobüslerden inerek yürüyüş turu ile UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi’ne alınmış eski şehir meydanını geziyoruz. Bu turumuz esnasında, kuleler, muhteşem surlar, 14. yy.’dan kalma ve dünyanın en eski eczanesine de ev sahipliği yapan Francis Manastırı, Rector Sarayı, şehir kapıları, kuleler ve diğer önemli yapılar görülecektir. Tur sonrası otele transfer. Dinlenmeniz için serbest zaman. Akşam yemeği* ve geceleme otelimizde.

2.Gün DUBROVNİK

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra tam günlük Mostar turuna katılabilirler (45 Euro). Tam günlük yapılacak bu turumuzda yaklaşık 3 saatlik (200 km) bir yolculukla Mostar’a varıyoruz. ‘’Köprüler Şehri’’ 16. yy. Ile 19. yy.’ları arasında Hersek’in ticaret, yatırım ve askeri üssü olan Mostar’da Eski Köprü’nün tam göbeğinde konumlandığı eski şehir merkezi, çarşı, camiler, Türk Evi Müzesi, hamamlar görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Poçitel görüldükten sonra Dubrovnik’e geri dönülecektir. Yol üzerinde Blagaj’da bulunan doğal kaynak merkezini, ve 15. yy.’da yapılmış olan Derviş Tekkesi ve Osmanlı Köyü Poçitel görülecektir. Tur bitimi ile birlikte otelinize transfer. Akşam yemeği* ve geceleme otelimizde.

3.Gün DUBROVNİK

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan tam günlük Karadağ turuna katılabilirler (55 Euro). Dünya’nın Kosova ile birlikte en genç iki devletinden biri olan Karadağ’a geçtikten sonra Avrupa Jet Sosyetesinin uğrak yeri olan Kotor Körfezinin nefes kesen manzarası eşliğinde kısa bir yolculuğun ardından, ilk durağımız, muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile ünlü tatil merkezi Budva. Burada yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad’i (eski şehir merkezi) gezeceğiz. Daha sonra, zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur’lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde restorasyon çalışmaları ile turizme kazandırılan muhteşem St Stefan’ı panaromik olarak tepeden göreceğiz. Karadağ’da son durağımız önemli tarih ve doğa cenneti durumunda bulunan Kotor. Burada Stari Grad’da (Eski Şehir-Kale) turumuzu yürüyerek yapıyoruz. Tur sonrası Dubrovnik’e transfer. Dubrovnik’e varış ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4.Gün DUBROVNİK – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Transfer saatimizin gelmesiyle beraber havalimanına transfer. Pegasus Havayollarının PC 1010 uçuşu 08.25’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 11.20’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. >(26 Ekim Hareketli programımızda uçağımızın dönüş saati; 20.40’ta İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.25’te İstanbul’a varış

* Yukarıdaki programda belirtilen akşam yemekleri sadece yarım pansiyon konaklama olan otellerde geçerlidir.

Ülkeye Giriş ve Vize Hakkında Bilgilendirme

T.C. Vatandaşlarına Hırvastistan’a vize uygulaması yoktur. Tur kalkış tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

 

Pakete Dahil Olan Servisler

·  Pegasus Havayolları özel seferi ile İstanbul(SAW) / Dubrovnik / İstanbul(SAW) uçak bileti

·  Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

·  Tercihinize göre seçeceğiniz kategori otelde 3 gece yarım pansiyon yada oda+kahvaltı konaklama,

·  Alan/otel/alan transferleri,

·  Panoramik Dubrovnik şehir turu

·  Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

Pakete Dahil Olmayan Servisler

·  Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

·  Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

·  Müze ve ören yerleri girişleri

·  Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

·  Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)

 

Rezervasyon için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
Program Adı:
Adınız Soyadınız *:
E-Mail Adresiniz *:  
Telefon:
Adres:

Mareste Tour bir Cerrahoğulları İştirakıdır Anasayfa Mar Este Tur Vize İşlemleri Belgelerimiz Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri