Sensation White Party / Barcelona

Tur Fiyatı : 699,00 EUR

Marestetour Özel FiyatI 599.
00
EUR
  • Adres & Lokasyon
  • Açıklama
  • Tesis Özellikleri
  • Resim Galerisi
  • Video
  • Rezervasyon
Barcelona

 

Sensation White Party / Barcelona
05 Ekim 2012 İSTANBUL – BARCELONA
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 06.30’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 1853 sefer sayılı uçağı ile saat 08.40’da Barcelona’ya hareket ve 11.25’de Barcelona’ya varışımızın ardından Barcelona şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi’ne katılma imkanı (55 Euro). Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
06 Ekim 2012 BARCELONA
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Gerona & Figueras turuna (65 Euro) katılma imkanı. Bu turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Akşam SENSATION WHITE PARTY. Geceleme otelinizde.
07 Ekim 2012 BARCELONA
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Montserrat & Sitges turuna (65 Euro) katılma imkânı. Bu turumuzda ünlü mimar Gaudi’nin dini eğitimini almış olduğu ve kendi eseri olan Sagrada Familia Kilisesi’nin yapımında kendisine ilham kaynağı olan, kutsal “Siyah Meryem” ikonunun dünya üzerinde tek olarak görülebileceği deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikteki Büyük Montserrat Manastırı ile Montserrat Dişli Sıradağları’nın eteklerinden deniz kenarına inerek gezilen Sitges adındaki balıkçı sahil kasabası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.
08 Ekim 2012 BARCELONA – İSTANBUL
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 1856 sefer sayılı uçağı ile saat 17.35’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 21.55’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


 

Pakete Dahil Olan Servisler
? Türk Havayolları ile İstanbul - Barcelona - İstanbul uçak bileti,
? Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli
? Seçilen kategori otelde toplam 3 gece oda kahvaltı konaklama,
? Alan/Otel/Alan transferleri
? Panoramik Barcelona şehir turu
? Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli
Pakete Dahil Olmayan Servisler
? Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),
? Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
? Yurtdışı çıkış harcı bedeli
? Müze ve ören yerleri girişleri
? Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar
? Rehber ve şoför bahşişleri
? İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası ( 15 Euro )
Party giris biletleri `Standart Bilet 75€ `Gold Bilet 167 €
Rezervasyon için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
Program Adı:
Adınız Soyadınız *:
E-Mail Adresiniz *:  
Telefon:
Adres:

Mareste Tour bir Cerrahoğulları İştirakıdır Anasayfa Mar Este Tur Vize İşlemleri Belgelerimiz Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri