Disneyland & Paris
4 gece - 5 gün
Tur Fiyatı : 800,00 EUR

Marestetour Özel FiyatI 777.
00
EUR
  • Adres & Lokasyon
  • Açıklama
  • Tesis Özellikleri
  • Resim Galerisi
  • Video
  • Rezervasyon

 

Disneyland  &  Paris / Sömestır
1. Gün Istanbul – Paris - Disneyland
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 05:45’te buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından TK 1821 tarifeli seferi ile 07:45’te Paris’e uçuş. Yerel saat ile 10:25’te varış ve havalimanında bizleri bekleyen rehberimiz ve özel otobüsümüzle Disneyland oteline transfer oluyor ve odalara yerleşiyoruz. Kişisel gezi ve alışverişleriniz için serbest zaman.Geceleme otelimizde.
2. Gün Disneyland
Sabah kahvaltı sonrası kişisel gezi ve alışverişleriniz için serbest gün. Geceleme otelimizde.
3. Gün Disneyland - Paris
Sabah kahvaltı sonrası check-out işlemlerinin ardından saat 8:30’da Paris panoramik şehir turuna çıkıyoruz.
Panoramik şehir turunda görülecek yerler arasında Opera Binası ve Meydanı, Madeleine Kilisesi, Vendome Meydanı, Champs Elysees Caddesi ve Etoile Meydanı‘ndaki meşhur Zafer Takı, Concorde Meydanı, Petit Palais ( Küçük Saray ), Grand Palais ( Büyük Saray ), Paris’in en meşhur karakteri olan Napoleon Bonaparte’ın anıt mezarı DOM Kilisesi, elbetteki Eiffel Kulesi, Trocadero Meydanı, Askeri Akademi ve Invalides Müzesi, Fransız edebiyatının meşhur yazarlarının ve şairlerinin naaşlarının bulunduğu Pantheon Mozolesi, Paris’in meşhür öğrenci semti Saint Michel ve Luxembourg Parkı, fransız Senato Binası, Saint Sulpice çeşmesi ve kilisesi, Saint Germain kilisesi, ünlü kafeler; Cafe Les Deux Magots ve Cafe de Flore, Fransa’nın en eski üniversitesi Sorbonne Üniversitesi,Notre Dame Katedralive Louvre  Müzesi bulunmaktadır.

Dileyen misafirlerimizle yerel rehber eşliğinde Paris şehrinin vazgeçilmez turistik mekanlarından derlediğimiz kültürel içerikli turumuzda gün boyunca şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz: Dümdüz bir ova üzerine kurulmuş görkemli Paris şehrinde güney yönünde ufka her baktığınızda bütün ihtişamıyla karşınıza çıkan, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan şehrin sembolü, sanatçılara ilham kaynağı dünyaca ünlü Eiffel Kulesi gezimizde asansörle 2. kata ulaşarak Paris’in bu kez Eiffel kulesiz panoramik görüntüsünü karşımızda bulacağız... Şehri yukarıdan seyretmenin zevkine vardıktan sonra, yapımı 170 sene sürmüş, 19. yüzyıldan beri Victor Hugo’nun romanıyla ünlenmiş, dünyanın en popüler katedrali Notre Dame Katedrali’ni gezerken gotik mimarinin özelliklerini tanımaya, karanlık orta cağ tarihini keşfetmeye ne dersiniz? Gezimizin son durağı olan 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş, Ressamlar Tepesi olarak bilinen Montmartre mahallesinde, Paris şehrinin içindeki son üzüm bağlarını, tüm şehre tepeden hakim manzaralı bahçeleriyle ünlü Adaklar Kilisesi’ni ve daracık tipik Paris sokaklarını rehberiniz eşliğinde gezerken, amatör ressamlara çizdireceğinizportrenizesahipolabilirsiniz.(ekstra:Yetiskin90€/Çocuk45€)

Turumuzun devamında dileyen misafirlerimiz Seine Nehri tekne gezimize katılabilirler. Adını iki bin yıl önce Romalı bir tanrıçadan almış, Paris’i 13 km. boyunca ikiye bölen Seine Nehri antik çağdan günümüze kadar inşa edilmiş 37 köprüyle süslenmiştir. Üstü açık ve camla kapalı iki bölümden oluşan teknelerle yapacağımız Seine Nehri gezimizde Paris şehrinin binalarını, nehir kenarındaki yaşantıları, köprüleri ve tam merkezdeki iki küçük adasını nehir üzerinden izleme olanağı bulacaksınız...(ekstra:25€)

Geceleme otelimizde.
4. Gün Paris
Sabah kahvaltı sonrası kişisel gezi ve alışverişleriniz için serbest gün.

Dileyen misafirlerimizle yerel rehber eşliğinde sabahın erken saatlerinde otelinizden hareketle başlayan bu tam günlük turumuzda, Fransa’nın komşusu, Kuzey Avrupa’nın şirin ülkesi Belçika’nın kültürel, tarihi ve coğrafi dokusunu keşfetmeye gidiyoruz. Yolculuğumuzun ilk durağı olan Belçika’nın başkenti Brüksel girişinde şehrin sembolü Atomium’u göreceğiz. Gezimizin devamında, Brüksel’in merkezinde Kraliyet Sarayı, Avrupa Birliği Parlementosu, Adliye Sarayı, Müzik Akademisi, Saint Michel Katedrali, Büyük Meydan ve Mannequin Pis Heykeli gibi tüm önemli binaları rehberlerimizin anlatımlarıyla gezdikten sonra öğle yemeği ve alışverişleriniz için geniş serbest vaktiniz olacak.
Öğleden sonra turumuza “Kuzeyin Venedik’i” olarak bilinen, kanallar üzerine kurulmuş Bruges şehrinde devam edeceğiz. Arzu eden misafirlerimiz fayton veya tekne gezilerinden faydalanabilecek ve Paris’e dönmeden önce dantel, çikolata, bira gibi geleneksel Belçika ürünleri alışverişleriniz için ayrılmış serbest vaktiniz olacak. Bir günde bambaşka bir ülkeyi ayrıntılarıyla tanımak isteyenler için bulunmaz bir fırsat. (ekstra: Yetiskin : 160€/Çocuk 80€)

Dileyen misafirlerimizle yerel rehber eşliğinde akşam 22:30’da otelden hareketle 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW’u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izlemeden önce Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmus cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz; Eiffel Kulesi’nin, Opera Binası’nın, Concorde ve Vendome meydanlarının ışık oyunları doyumsuz bir gecenin sadece başlangıcı olacak…
(ekstra: Yetiskin 120€/Çocuk 70€)

Geceleme otelimizde.
5. Gün Paris
Sabah kahvaltı sonrası odaların saat 12’ye kadar boşaltılması gerekmektedir. Odalar boşaltıldıktan sonra kişisel gezi ve alışverişleriniz için serbest gün.

Dileyen misafirlerimizle yerel rehber eşliğinde son yıllarda Da Vinci şifresi romanıyla sürekli gündemde olan, her sene ortalama 8 milyon insanın gezdiği eski kraliyet sarayı Louvre Müzesi‘ni gezecegiz. Dünya sanat tarihinin en güzel eserlerini bir arada görme şansına sahip olacağız. Da Vinci’nin ünlü Mona Lisa’sı (La Joconde), tarihi Türk Kütahya çinilerimiz, yunan ve roma heykelleri, fransız kraliyet mücevherleri bunlardan sadece bazıları...(ekstra: Yetiskin 75€/Çocuk 50€)

11:10’te Charles de Gaulle Havalimanı’na doğru yola çıkıyoruz. 12:10’da alanda oluyor ve 14:10'da TK1824 tarifeli seferi ile Istanbul Atatürk Havalimanı’na dönüyoruz. Uçağımızın varış saati 18:40.

Bir dahaki turumuzda görüşmek dileğiyle !


NOT: Ekstra turlarımızın düzenlendiği tarihlerde, programın daha verimli şekilde değerlendirilmesi için değişiklikler yapılabilir. Ekstra turlar belirli sayıda katılım olduğu takdirde düzenlenmektedir.
 

FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER
Ø Türk Hava yolları tarifeli seferi ile İstanbul / Paris / İstanbuluçuşları
Ø Alan vergileri
Ø Disneyland otelinde 2 gece kahvalti dahil konaklama
Ø Paris otelinde 2 gece kahvalti dahil konaklama
Ø Alan/Otel, Otel/Otel, Otel/Alan transferleri
Ø Türkçe Rehberlik ve Otel Asistans Hizmetleri
Ø Yerel Vergiler


FİYATLARA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Ø Vizeücretiveservisbedeli: 120 Euro
Ø Ekstraturlarvekişiselharcamalar,
Ø Rehberveşoförtipleri
Ø Yurtdışıçıkış vergisi:15 Ytl

 
Rezervasyon için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
Program Adı:
Adınız Soyadınız *:
E-Mail Adresiniz *:  
Telefon:
Adres:

Mareste Tour bir Cerrahoğulları İştirakıdır Anasayfa Mar Este Tur Vize İşlemleri Belgelerimiz Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri