Kuzuluk Termal Hotel Sakarya

Otel Fiyatı : 79,80 TL

Marestetour Özel FiyatI 67.
83
TL
  • Adres & Lokasyon
  • Açıklama
  • Tesis Özellikleri
  • Resim Galerisi
  • Video
  • Rezervasyon
Konum Bilgisi: Kuzuluk Termal Hotel Akyazı / Sakarya'da bulunmaktadır.

Otel Bilgisi

Kuzuluk Kaplıcalarının Bizans döneminden günümüze kadar tedavi amacı ile kullanıldığı bilinmektedir. Anadolu'nun fethi ile Türkmenler'in yerleştiği bu bölge kervan yolunun geçmesiyle tarih boyu işlerliğini ve önemini korumuştur. 1994 yılında İhlas Holding'in kaplıcaların işletmesini almasıyla başlayan süreçte devre mülk kaplıca evleri tesisleri kurulmuş ve 2004 yılı içerisinde de Kuzuluk Termal Otel hizmete girmiştir.


Sakarya'nın Akyazı ilçesine bağlı doğası ve termal suyu ile ünlü Kuzuluk beldesinde hizmete giren otel gençleşmek ve sağlık kazanmak için ideal bir ortamdır. Kaplıca sularından dilerseniz evinizde, dilerseniz de konuklarına daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan termal havuzlarda yararlanabilirsiniz.

Otel Özellikleri

Geleneksel Türk ve dünya mutfağının farklı lezzetlerini bir arada tadabileceğiniz restaurantlar, siz değerli müşterilerine eşsiz bir yemek zevki sunmaktadır.


Şirket içi eğitim, seminer veya özel konferanslarınız için ev sahipliğine hazır olan otelde, teknik açıdan tam donanımlı 3 adet toplantı salonu bulunmaktadır.


Otel içerisinde TV salonu, masa tenisi, ücretsiz wireless, çocuk için mini clup, otelin karşısında kaplıca evleri ile müşterek kullanılan bay - bayan ayrı 2 adet kaplıca havuzu mevcuttur. Otel çevresinde yürüyüş parkurları, halı saha, basketbol sahası, piknik alanı, eğlence merkezi, alışveriş merkezi, Şelale Kafeterya bulunmaktadır.


Kaplıca Suyu Özellikleri: Sodyum bi karbonatlı, klorürlü, karbondioksitli doğal termal şifalı sudur. Kaynak çıkış derecesi 82'dir. Soğutma kuleleri vasıtası ile istifade edebileceğiniz ısıya kadar düşürülmektedir.


Kaplıca Suyunun Tedavi Amacıyla Kullanıldığı Hastalıklar: Böbrek taşı rahatsızlıkları, her türlü romatizmal hastalıklar, kireçleme, cilt ve deri rahatsızlıkları, kırık - çıkık sekeleri, kaza sonrası rehabilitasyonu, kan dolaşımı rahatsızlıkları vb.

Oda Özellikleri

60 standart oda, 3 suit, 1 kral dairesi olmak üzere toplam 64 odalı olup, 140 yatak kapasitesi ile sizlerin hizmetindedir. Tüm odalarda TV, uydu yayını, direkt telefon, özel banyo, saç kurutma makinesi, mini bar, merkezi ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemi bulunmaktadır. Suit odalar jakuzili olup tüm odalarda 24 saat boyunca su kullanılmaktadır.

Yakın Merkezler

Adapazarı Şehir Merkezi - 30 km
Kocaeli - 75 km
İstanbul - 175 km
Sabiha Gökçen Havaalanı - 165 km
Atatürk Havalimanı - 200 km
Bolu - 85 km
Sapanca Gölü - 50 km
Sünnet Gölü - 60 km
Abant - 130 km
Göynük - 80 km
Mudurnu - 90 km

Konum Bilgisi

Kuzuluk Termal Hotel Akyazı / Sakarya'da bulunmaktadır.
 

Otel Konsepti :
 
Oda kahvaltı:

Açık büfe sabah kahvaltısı dahil konaklamalı fiyatlardır.

Rezervasyon için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
Program Adı:
Adınız Soyadınız *:
E-Mail Adresiniz *:  
Telefon:
Adres:

Mareste Tour bir Cerrahoğulları İştirakıdır Anasayfa Mar Este Tur Vize İşlemleri Belgelerimiz Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri