Değerli Müşterilerimiz,

MAR & ESTE Turizm seyahat acentası olarak 1999‘dan bu yana turizm sektöründe müşteri odaklı, ciddi, güvenilir ve kaliteli hizmet vermekteyiz.
Uçak biletleri satışı, yurtiçi yurtdışı otel rezervasyonları, yurtiçi-yurtdışı turlar, seminer ve kongre organizasyonları, araç kiralama, vize işlemlerinin takibi, yurtdışı eğitim ve turizm bölgelerinde emlak alım satımıfaaliyetlerimiz arasındadır. Acentamız aracılığı ile dünyanın her şehrine ulusal havayolları (THY, LUFTHANSA, KLM, AVUSTURYA HAVAYOLLARI) ile özel havayollarının (PEGASUS, ANADOLUJET, ATLASJET,  ONUR AIR, FLY AIR, SUNEXPRESS, AEROFLOT, ) tüm biletlerini ofisimizden temin edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz tüm uçuşlarınızda dünyanın her şehrine en ekonomik uçak biletlerinizi acentamız aracılığı ile adresinize teslim etmektedir.


Profesyonel satış ekibimiz münferit yada grup otel rezervasyonlarınızı online olarak gerçekleştirmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızda kurum personeline, öğrencilere özel indirimler sağlanmaktadır.
Geniş araç filosu ile ticari ve binek araçlarımız hizmetinizdedir.
Yurtdışı eğitimde uzman kadromuz öğrencilerimizi dil okulları, sertifika programları, master, MBA, ücretli staj, ücretsiz staj konularında dünyanın en seçkin dil okullarına ve üniversitelerine yönlendirmektedir.
Tüm organizasyonlarımızda amacımız müşterilerimizi güzel ülkemizin ve dünyadaki her coğrafyanın tüm turizm olanaklarından yararlandırmak, en ekonomik, en güvenilir, en hızlı hizmeti gerçekleştirmektir.
 

VİZYONUMUZ
Güvenilir, ciddi, müşteri odaklı, hızlı çözüm üreten, kaliteli hizmet anlayışıyla Türkiye’de ve dünyada turizm alanında faaliyetlerini sürdürmek.
 

MİSYONUMUZ
Tüm turizm faaliyetlerimizde ciddi, güvenilir, Global anlamda müşteri odaklı bir hizmet vererek ve hızlı çözümler üreterek Türkiye’nin turizm alanında dünyaya tanıtımına yardımcı olmak ve turizm alanında etkin rol oynamak.
 

TELİF HAKKI
Bu sitede yer alan tüm bilgilerin telif hakkı Cerrahoğulları Ltd.Şti.’ye bağlı olan MAR & ESTE Turizm seyahat acentasına aittir.
MAR & ESTE Turizm seyahat acentasına ait internet sitesindeki tüm içerik telif hakları kanunları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.
 

MAR & ESTE Turizm seyahat acentasına ait (www.marestetravel.com) internet sitesindeki yazılımlarda dahil olmak üzere tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, MAR & ESTE ’nin yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz.

MAR & ESTE Turizm internet sitesini ziyaret eden kişiler ve bu sitedeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar kullanım şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Bütün hakları saklıdır.
Copyright © 2005 - 2010 MAR&ESTE
MAR & ESTE TURİZM SEYAHAT ACENTASI bir CERRAHOĞULLARI LTD. ŞTİ. kuruluşudur

 

Mareste Tour bir Cerrahoğulları İştirakıdır Anasayfa Mar Este Tur Vize İşlemleri Belgelerimiz Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri